Projectenoverzicht water
Hieronder staat een overzicht van alle actuele waterprojecten die in opdracht van Rijkswaterstaat worden uitgevoerd.
Er zijn 97 projecten gevonden.
Nu en de komende jaren voeren we veel groot onderhoud uit. Verder renoveren of vervangen we verschillende bruggen, sluizen, tunnels en viaducten.

We werken veel aan de weg en op het water. Dat geeft hinder in het verkeer en in de scheepvaart. Met hinderaanpak proberen we die zoveel mogelijk te beperken.

De duinen en stranden zijn onze belangrijkste bescherming tegen de zee. Door nieuw zand aan te brengen, blijft de kustlijn op natuurlijke wijze intact.

We verlagen de kribben en oevers langs het Pannerdensch Kanaal, zodat het riviergebied veiliger wordt.

De Zandmotor is een kunstmatig schiereiland van zo'n 128 ha tussen Hoek van Holland en Scheveningen, dat ons beschermt tegen de zeespiegelstijging. Lees meer.

In Zuid-Nederland zijn verschillende projecten gepland om de regio bereikbaar te houden. Zo renoveren en vervangen we tunnels, bruggen en viaducten.

In Friesland, Groningen en Drenthe, zijn verschillende projecten gepland om de regio bereikbaar te houden. Zo renoveren we tunnels, bruggen en viaducten.
